Приєднуйся до ISOC Ukraine
ISOC international
Перед представництвом ISOC в Україні стоять завдання подальшого розвитку української Інтернет-спільноти. Як ми розуміємо розвиток?
Насамперед, це формування системи довіри в Інтернет-середовищі. Ми здобули достатні технічні та технологічні навички.
Але ми маємо проблеми з управлінням Інтернетом.
Ми бачимо свою мету у тому, щоб залучити до вирішення проблем усіх зацікавлених сторін, побудувати конструктивний діалог між усіма суб’єктами.
Особливу увагу ми приділяємо питанням роботи зі студентами та учнями.
Спираючись на досвід дискусій у рамках ISOC International, ми хочемо сформувати в Україні незалежну та нейтральну експертну платформу для розробки рішень, які дозволять нам разом будувати Інтернет на благо всіх.
Серед завдань ми бачимо формування доступу до сільської та віддаленої місцевості, створення умов для вільного доступу до знань, сприяння зростанню послуг споживачів, розвиток саморегулювання та пошук балансу між державним регулюванням та саморегулюванням, удосконалення внутрішньої системи та інфраструктури IPX, створення ефективного захисту прав інтелектуальної власності та прав осіб від порушень Інтернету, побудова загальної системи довіри в екосистемі Інтернет тощо.ISOC UA: Інтернет для всіх
Internet Society Ukraine є українською секцією («відділом») ISOC International і як така частина цієї міжнародної неурядової організації. ISOC прагне до відкритого, нейтрального, децентралізованого та надійного Інтернету, доступного кожному. Ми стимулюємо широку суспільну дискусію на теми, пов’язані з Інтернетом, у якій однаково представлені всі зацікавлені сторони.
Стабільний інтернет
Важливою частиною завдань ISOC є розробка та просування інтернет-стандартів і протоколів для стабільного Інтернету. ISOC є головною організацією для низки міжнародних організацій, які досліджують, розробляють або просувають стандарти та протоколи: IETF (Internet Engineering Task Force), IAB (Internet Architecture Task Force), IESG (Internet Engineering Steering Group ) і IRTF (Internet Engineering Task Force). ). IANA, Інтернет-агентство з присвоєння номерів, також підпадає під ISOC.
Центр знань
Членами ISOC є професіонали з Інтернету, які мають дуже широке джерело знань. Завдяки максимально ефективному об’єднанню та обміну цими знаннями, наприклад, у формі експертних груп, ISOC є високоякісною та нейтральною по суті дискусійною платформою для політиків, експертів та зацікавлених сторін. ISOC також виконує важливу функцію управління знаннями для цих сторін.
Поради органам політики
У галузі законодавства та нормативних актів, що стосуються Інтернету, ще залишається багато невивчених територій. У разі необхідності ISOC навмисно об’єднує знання членів, експертів, політиків і зацікавлених сторін, щоб надавати консультації політичним органам, за запитом і за бажанням, щодо цих законів і правил. Низка важливих тем політичного рівня, над якими ISOC постійно працює, це: цензура та свобода вираження поглядів, захист конфіденційності та (транскордонні) економічні умови та пороги, і все це там, де це взаємодіє з Інтернетом.
Документи ГО “Українського відділення всесвітньої Інтернет спільноти”
1. Статут
2. ISOC Ukraine Chapter Charter Agreement
3. Виписка з ЄДР